ПОРАДИ З ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
Поради з вивчення іноземної язикаКак можна швидко вивчити іноземну мову, при цьому, не витрачаючи грошей на курси? У цьому немає жодних таємниць і секретів, необхідно просто поставити перед собою мету і твердо рухатися до неї, незважаючи на всілякі труднощі.

Самий хороший метод вивчити іноземну мову – розмовляти нею. Найчастіше багато людей витрачають свої вільні години на вивчення граматики і запам’ятовування великої кількості слів замість того, щоб просто використовувати свій словниковий запас на практиці. Можна почати спілкуватися з носієм мови, це надасть більше мотивації для вивчення – побільше, ніж, наприклад, книга або монітор ноутбука.

Наприклад, можна знайти знайомої людини, який знає якийсь іноземну мову, і з ним позайматися у вивченні мови. Якщо ж таких друзів немає, можна дати оголошення в газету про пошук вчителя іноземної мови.

Крім цього, можна завести знайомство в будь-якої соціальної мережі або Skype. Часто люди з інших держав хотіли б з кимось познайомитися і регулярно спілкуватися.

Наступний пункт, який необхідно знати: мову треба зубрити щодня. Чимало учнів скаржаться, що вивчають англійську / німецьку / японський / норвезький і т.д. вже 2/5/8 років, а ніяк не можуть його вивчити. Ймовірно, такі особи займаються вивченням мови всього за пару годин в тиждень, що не може дати потрібного результату. Ще один важливий фактор – вивчене завжди необхідно повторювати, поки воно не залишиться в пам’яті остаточно. Якщо робити великі паузи між заняттями, цілком можливо, що все вивчене скоро позбудеться, і до нього потрібно буде повертатися заново.

Для успішного вивчення мови рекомендується мати при собі звичайний словник. Техніка не стоїть на місці, тому словник можна, наприклад, завантажити на мобільний телефон і завжди мати його під рукою. Фахівці рекомендують переглядати словник і вибирати випадкові слова з нього для заучування, коли з’явилася вільна хвилинка. Так, наприклад, перебуваючи в черзі або в пробці. Такий спосіб дозволяє вивчити майже 30 слів щодня.

Наступний корисну пораду – переглядати фільми, слухати музику на тій мові, який потрібно вивчити. Експерти рекомендують, щоб простіше було зрозуміти мова, подивитися щось просте, наприклад, фільм або телепрограму, які вже знайомі. Ознайомлення зі змістом помітно допоможе зрозуміти сенс слів і пропозицій.

Для вдалого вивчення мови також добре писати і читати на ньому. Можна взяти будь-яку газету на мові, що вивчається читати мінімум по одній статті в день. Важливо перевіряти значення слів, які до цього моменту залишалися незрозумілими, за словником.

Прослуховування улюбленої музики на мові, що вивчається відчутно допоможе в його освоєнні. Можна вивчити тексти улюблених зарубіжних пісень, після чого перевірити себе, про що йдеться в ній. Часто такі знання допомагають швидко збільшити запас слів.

Ще одним важливим фактором є поїздка в ту країну, мову якої вивчається. Спілкування з місцевими жителями помітно допоможе освоїти мову. Можна поцікавитися, як попрямувати в магазин або просто привітатися з людьми. Місцеві жителі тільки порадіють прагненню вивчити їхню мову.

Не так важливо, як добре зрозуміла мова, потрібно просто намагатися спілкуватися нею, і скоро буде помітно поліпшення в розмовній мові.

Інший пункт. Сконцентруватися на найголовнішому. Рекомендується вивчити кілька привітальних виразів, наприклад, “Привіт”, “Як вас звуть”, “Як справи” і т.п. Істотно легше стане, якщо спочатку вивчити букви, навчитися читати і вимовляти слова, це значно посприяє їх запам’ятовування. Крім цього, простіше і краще вимовляти слова, ніж читати їх транскрипцію.

30 вересня 2016