Паспорт – це документ, який засвідчує особу людини і при перетині кордону обов’язково буде використовуватися іноземними все-різними органами влади. Так що, при його перекладі на іноземну мову, необхідно переконатися в скрупульозної точності перекладу, так як, за все одна помилка допущена при перекладі, може обійтися дуже дорого, аж до депортації з іноземної держави.

Ми як бюро перекладів в Одесі, чули, про те, як прямо на кордоні людей повертають назад на батьківщину, при допущенні все-різних неточностей пов’язаних з документами. Все це до того, щоб Ви взяли для себе за правило, замовляти переклад документації лише тільки в професійному бюро перекладів, а не за оголошенням, через інтернет, горе перекладачів і вже тим більше не намагатися самому переводити свої документи.

Звертаючись до нас в агентство перекладів, Ви звертаєтеся до професійних перекладачів, які кожен день надають все-різні послуги перекладу, на різні мови світу, для всіляких державних і інших органів. Всі наші перекладачі мають диплом, який дає їм право здійснювати переклад документації. Маючи величезний досвід роботи з перекладами, безліч подяк від клієнтів, щороку перекладачі підвищують свою кваліфікацію і щодня займаються самоосвітою. Здійснювати переклад – це наше покликання!

Все це для того, щоб надати нашим клієнтам найкращий сервіс, здійснюючи письмовий переклад документів. Ми хочемо, щоб Ви завжди залишалися задоволеними і радісними від співпраці з нами! Іноді, ми навіть працюємо понаднормово, щоб тільки допомогти Вам здійснити свої плани (за додаткову плату відповідно)

До переведеним у нас документам, ми можемо прикласти своє або ж нотаріальне засвідчення перекладу, яке додасть перекладу особливу юридичну силу. Також, обов’язково, зверніть увагу на всі наші послуги перекладу! Якщо в чомусь не впевнені, зверніться до менеджера – консультація безкоштовно!

Отже, чекаємо Ваших дзвінків, листів по e-mail, повідомлень по скайп. Приходьте до нас в офіс за вказаною адресою на сайті, задавайте питання. Ми завжди (в робочий час) готові надати для Вас письмовий переклад документів або ж будь-який інший переклад, який Ви знайдете в прайсі наших послуг, на будь-який існуючий мову.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ