Однією з найбільш затребуваних послуг у нас в бюро перекладів Еллен-Одеса є легалізація документів і апостилювання, а також нострифікація. Фахівці нашого бюро виконають будь-який різновид легалізації документів: апостиль документів, консульську легалізацію, нострифікацію.

У ЧОМУ Ж ВІДМІННІСТЬ МІЖ НОСТРИФІКАЦІЄЮ, АПОСТИЛЕМ ТА КОНСУЛЬСЬКОЮ ЛЕГАЛІЗАЦІЄЮ ДОКУМЕНТІВ?

Консульська легалізація – це спосіб легалізації документів з організаціями в країнах, які не підписали Гаазьку конвенцію 1961 року.
Апостиль документів (спрощений вид легалізації) – це штамп, який ставиться на документи (на даний момент додається до перекладеної на іноземну мову документації  відповідної держави) для країн, що входять в Гаазьку конвенцію.
Нострифікація – це легалізація освітніх документів, що засвідчують справжність отриманої за кордоном освіти  для використання цього документа на території України.

Зазвичай, перш ніж звертатися за апостилем, легалізацією та нострифікацією необхідно зробити переклад документів на іноземну мову або ж навпаки (для нострифікації), який фахівці нашого бюро перекладів Еллен-Одеса виконують якісно та оперативно.

У нашому бюро перекладів працюють дипломовані перекладачі, які вміють перекладати документи будь-якої складності на різні мови світу. Обсяг перекладених нашими фахівцями документів перевищує 4000; це документи особистого характеру, освітні, юридичні, медичні, технічні та багато інших. Ми знаємося на перекладацькій справі і пишаємося нашими досягненнями.

Отже, якщо Вам необхідний апостиль, легалізація документів, нострифікація, ласкаво просимо до нас! В бюро перекладів Еллен-Одеса цим питанням займається спеціально підготовлена ​​людина, яку компанія навчає усіх тонкощів роботи з державними службами, щоб Ваше замовлення на легалізацію, апостиль чи нострифікацію документів було виконано швидко і якісно. Ми знаємо свою роботу на відмінно. Співпрацюючи з бюро перекладів Еллен-Одеса, Ви співпрацюєте з професіоналами!

Подати заявку на легалізацію дуже просто, достатньо прийти до нас в офіс або написати в Skype, на e-mail, чи зателефонувати на вказаний на сайті номер телефону. Наш менеджер із задоволенням безкоштовно проконсультує Вас стосовно послуг, які надає бюро перекладів Еллен в Одесі, прийме Вашу заявку і наш фахівець відразу ж візьметься за роботу.

Інші послуги:

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ