Однією з часто виконуваної у нас в бюро перекладів послугою, є легалізація документів і апостиль, а також нострифікація. Як бачите, є кілька різновидів легалізації: апостиль документів, консульська легалізація, нострифікація, ми виконуємо будь-який вид легалізації документів.

У чому ж відмінність: нострифікація, апостиль, легалізація документів (консульська):

Консульська легалізація – це спосіб легалізації документів з організаціями з країн, які не підписали Гаазької конвенції 1961 року
Апостиль документів (спрощена вид легалізації) – це якийсь штамп, який ставиться на документи (сьогодні вже додається до перекладеної документації на іноземну мову потрібного держави) для країн, що входять в Гаазьку конвенцію
Нострифікація – це легалізація освітніх документів, що свідчить про справжність отриманого освіти за кордоном для використання цього документа на території України
Звичайно ж, перш, ніж буде проставлено апостиль, легалізація, нострифікація до існуючих документів необхідний якісний переклад на іноземну мову або ж навпаки (для нострифікації), який ми (бюро перекладів), також можемо надати.

У нашому агентстві перекладів дипломовані перекладачі, які вміють переводити будь-які документи, на будь-яку мову світу. Ми перевели вже в цілому напевно більше тисячі документів: особистого характеру, освітнього характеру, юридичного характеру і безліч, безліч інших документів. Повірте, ми знаємо в цьому толк!

Отже, якщо Вам необхідний апостиль, легалізація документів, нострифікація, ласкаво просимо до нас! У нас в бюро перекладів цим питанням, займається спеціально підготовлена ​​людина, якого компанія навчає всіх тонкощів роботи з державними службами, щоб легалізація документів і апостиль, нострифікацію, можна було зробити швидко і якісно. Ми знаємо свою роботу на відмінно! Співпрацюючи з нами (агентство перекладів), Ви співпрацюєте з професіоналами!

Подати заявку на легалізацію дуже просто, достатньо прийти до нас в офіс або написати в skype, на e-mail або ж зателефонувати на вказаний номер телефону на сайті і все! Наш менеджер тут же обробить Вашу заявку і наш фахівець відразу ж візьметься за роботу.

Важлива інформація щодо легалізації копій документів про освіту

Інші послуги:

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ