Усний послідовний переклад – це коли спочатку говорить спікер (іноземний гість), перекладач мовчить, після чого утворюється невелика пауза і слідом за нею усний перекладач здійснює переклад іноземного спікера присутньої аудиторії. Звідси і назва цього перекладу “послідовний переклад”.

Усний послідовний переклад має різновиди послуг, що надаються, наприклад такі: перекази по skype, гід перекладач, супровід іноземців, присутність усного перекладача у нотаріуса та інше. Все залежить від ситуації, для якої події Вам необхідний усний перекладач, це можуть бути: ділові переговори з іноземцем, проведення семінару, презентації, екскурсії іноземцю або ж інший захід. Визначитися у виборі послуги допоможе безкоштовна консультація з нашим менеджером.

У будь-якому випадку, наше бюро перекладів Еллен-Одеса, надасть Вам будь-які усні послуги перекладу, на будь-який з існуючих іноземних мов: німецька, французька, португальська, Китайський, Японський і інші. А також з будь-якого іноземної мови на державну українську мову. Ми професіонали своєї справи!

Ми професійне бюро перекладів в Одесі! Всі наші перекладачі дипломовані, кваліфіковані фахівці своєї справи, мають величезний досвід в наданні послуги перекладу, як усного, так і письмового, на будь-який існуючий мову світу. Про це свідчать позитивні відгуки з подяками наших постійних клієнтів, як великих, так і дрібних компаній, а також простих громадян, про те, як їм сподобався наш послідовний перекладач і власне сам усний переклад. Ми знаємо толк в перекладах, це наше покликання!

Ми швидко приймемо Вашу заявку на переклад: усний, письмовий та інші послуги пов’язані з перекладом по e-mail, телефонним дзвінком, скайпу, в офісі (всі наші контакти вказані на цьому сайті) і за Вами незабаром буде закріплений послідовний перекладач, які здійснить для вас будь-який усний переклад. Все просто, швидко, професійно. Звертайтеся!

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ