Усний послідовний переклад це коли спочатку говорить спікер (іноземний гість), перекладач мовчить, після чого утворюється невелика пауза і слідом за нею усний перекладач здійснює переклад мовлення іноземного спікера для присутньої аудиторії. Звідси і назва “послідовний переклад”.

Усний послідовний переклад має різновиди послуг, що надаються, наприклад такі: переклади по Skype, гід перекладач, супровід іноземців, присутність усного перекладача у нотаріуса та інше. Все залежить від ситуації та події, задля якої Вам необхідний усний перекладач. Це можуть бути ділові перемовини з іноземцем, проведення семінару, презентації, екскурсії іноземцю або ж інший захід. Визначитися у виборі послуги допоможе безкоштовна консультація з нашим менеджером.

Наше бюро перекладів Еллен-Одеса надасть Вам послуги усного перекладу на будь-яку з існуючих іноземних мов: німецьку, французьку, португальську, китайську, японську та інші. А також з будь-якої іноземної мови на державну українську мову. Ми майстри своєї справи!

Ми професійне бюро перекладів в Одесі! Всі наші перекладачі дипломовані, кваліфіковані фахівці, що мають величезний досвід в наданні послуг перекладу, як усного, так і письмового, на будь-яку існуючу іноземну мову. Про це свідчать позитивні відгуки з подяками від наших постійних клієнтів, серед яких як великі, так і дрібні компанії, а також від простих громадян стосовно якості усного послідовного перекладу, який надає бюро перекладів Еллен-Одеса. Ми розуміємося на перекладах, і вважаємо це своїм покликанням!

Ми оперативно реагуємо на Ваші заявки на переклад (усний, письмовий та інші послуги пов’язані з перекладом) по e-mail, Skype, в телефонному режимі, в офісі (всі наші контакти вказані на цьому сайті), і за Вами незабаром буде закріплений послідовний перекладач, який здійснить для вас будь-який усний переклад. Все просто, швидко, професійно. Звертайтеся до нас!

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ