Серед різновиди перекладаються нами текстів зустрічаються і тексти медичного характеру, у вигляді: статей на медичну тематику, різні дозволи на ввезення препаратів, різні інструкції до медичного обладнання, медичні довідки, виписки, презентації та інший переклад медичних документів. Ми здійснюємо всілякі переклади текстів і документів!

Наше бюро перекладів в Одесі, здійснює професійний переклад текстів і переклад медичних документів вже багато років і завжди робить це на професійному рівні. Адже, у нас працюють тільки перекладачі-професіонали. Дипломовані, що мають величезний досвід в наданні послуги перекладу, безліч відгуків і подяк, в усній і письмовій формі, від наших постійних клієнтів. Переклад всіляких текстів і документів – це наше покликання!

Крім того, що наші перекладачі з бюро перекладів здійснюють переклади документів, на все-різні мови, вони розвиваються в інших сферах (самоосвіта), пов’язаних з медициною, юриспруденції, історією, новітніх технологій, наукового справи та іншого. Щоб надати найкращий сервіс в наданні послуги перекладу нашим постійним клієнтам. Ми професіонали своєї справи!

Ми переводимо на всі мови світу: Французький, Німецький, Португальська, Російська, Українська, Чеський та інші мови. Уже, напевно близько тисячі разів, був здійснений переклад медичних документів на англійську мову. Переклад на англійську мову, є найпоширенішим з усіх перекладаються мов світу.

До переведеним, медичним перекладам, ми докладаємо своє або ж нотаріальне засвідчення перекладу, щоб Ваш переклад мав юридичну силу, для надання даного перекладу в державні органи.

І так, якщо Вам необхідні переклади документів або текстів медичного характеру – звертайтеся! Ми зробимо для Вас професійний переклад текстів на вищому рівні! Знайти нас в Одесі, Ви зможете за адресою на сайті. А також, пишіть нам на e-mail, скайп або ж телефонуйте за вказаним номером телефону на сайті.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ