Ми професіонали своєї справи! Бюро перекладів Еллен в Одесі здійснює не тільки професійний переклад текстів, документів, нотаріальне завірення, легалізує документи, робить апостиль, переводить сайти, але і проводить повну локалізацію програмного забезпечення, включаючи переклад інтерфейсу програми, довідкової системи програми, все-різної супровідної документації до програмного забезпечення та інше.

Ми можемо перевести текст з англійської на російську, українську або будь-який інший мову для Вашого програмного забезпечення на професійному рівні, а також здійснити переклад тексту на англійську мову, для англомовного населення, яке буде використовувати Ваше програмне забезпечення

У нашому бюро перекладів працюють перекладачі професіонали, все дипломовані і кваліфіковані фахівці. Кожен день виконують різноманітні послуги перекладів, від усних (синхронних, послідовних) до письмових перекладів текстів і документів на різні мови світу.

Бюро перекладів здійснило вже не одну локалізацію програмного забезпечення. Хоча локалізація програмного забезпечення не проста справа, наші фахівці перекладачі знають в цьому толк! Ми зробимо так, щоб будь-яке програмне забезпечення стало адаптованим під необхідний для Вас мову.

При перекладі буде врахований грамотний підхід до дат, числам, часу, форматам грошових одиниць, символів, знаків і кольору. Адже, ми розуміємо наскільки це важливо передати всю суть при перекладі з іноземної мови на зрозумілу для Вас (або необхідний для Вашої аудиторії) мову.

Отже, якщо Вам необхідний професійний переклад текстів для Вашого ПЗ, то негайно звертайтеся в наше агентство перекладів (наші контакти Ви зможете знайти на цьому сайті). Ми з радістю зможемо перевести текст з англійської на російську, українську для Вашого програмного забезпечення, а також зробимо переклад тексту на англійську мову, якщо ПЗ націлене на англомовного користувача.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ