За весь час нашої роботи, з якими тільки текстами, нам не доводилося працювати. Це були тексти: медичного, юридичного, економічного, наукового і технічного характеру. Тому, ми з гордістю можемо сказати “Ми професіонали своєї справи і здійснюємо професійний переклад текстів на будь-яку мову світу, включаючи наш державний, українську мову!”

Адже, всі наші перекладачі мають дипломи вищої освіти (що дозволяють їм здійснювати переклад документації), величезний досвід в наданні послуги перекладу текстів і документів, включаючи багаторазовий переклад технічного тексту: різних таблиць, схем, креслень та іншого. Ми знаємо свою роботу на відмінно!

Кожен день ми, як бюро перекладів в Одесі, отримуємо безліч подяк від наших постійних клієнтів за швидкий, письмовий переклад тексту, не спотворюючи сенсу перекладений текст, відсутність стилістичних та орфографічних помилок та інше.

Наші менеджери, також отримують подяки за комунікабельність, чуйність, грамотні консультації та оперативність. Професійний переклад текстів, на будь-яку мову світу і в зворотному порядку, на рідну державну українську мову – це наше покликання!

Якщо навіть, з технічним перекладом і виникають складнощі, ми тут же залучаємо всіх необхідних фахівців вузького профілю, з якими ми регулярно підтримуємо контакт: інженерів, IT фахівців, наладчиків устаткування та інших. Ми завжди готові до будь-яких приводиться ситуацій.

Наше бюро перекладів, на дозвіллі вивчає всілякі нові впровадження та прагнути, щоб завжди йти в ногу з часом. Форматами: AutoCad, Adobe, InDesign, XML, нас не налякати

Необхідний технічний переклад текстів – звертайтеся! Ми завжди раді надати Вам, свої послуги перекладу текстів на будь-який існуючий мову світу. Наші контакти Ви знайдете на сайті! Пишіть, телефонуйте, приходьте!

Грамотний менеджер нашого агентства перекладів, прийме Вашу заявку на письмовий переклад тексту (або ж будь-який інший) і незабаром Ви отримаєте свій переклад документації.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ