Вирішили організувати захід у присутності іноземних гостей та потребуєте синхронного перекладу? Ви звернулися за адресою! Вже не перший рік наше бюро перекладів Еллен-Одеса займається наданням послуги синхронного перекладу на будь-яку іноземну мову: англійську, португальську, німецьку, російську, болгарську та інші. А також з будь-якої іноземної мови на державну, українську мову.

Всі наші синхронні перекладачі дипломовані, кваліфіковані фахівці, що мають величезний досвід в наданні послуги синхронного перекладу, та отримують безліч подяк від наших постійних клієнтів. Усний синхронний переклад – це наше покликання!

ВІДМІННІСТЬ СИНХРОННОГО ПЕРЕКЛАДУ ВІД ПОСЛІДОВНОГО:
На відміну від послідовного перекладу (коли спікер/іноземний гість говорить, усний перекладач мовчить, і як тільки утворюється пауза, настає черга перекладача), синхронний перекладач говорить одночасно зі спікером.

Для синхронного перекладу використовується спеціальне обладнання: кабіна (задля ізоляції від сторонніх шумів), дві пари навушників для спікера та перекладача, мікрофони та навушники для учасників заходу.

Ми не рекомендуємо використовувати не обладнані навушники, кабіну та мікрофони. Спеціальне обладнання: навушники для синхронного перекладу, кабіна і мікрофони йдуть в одному комплекті (варто обговорити ці нюанси з нашим менеджером). Ми надаємо тільки фірмове обладнання, яке протестоване і спеціально передбачене для подібних заходів. В бюро перекладів Еллен-Одеса працюють професійні синхронні перекладачі, знавці своєї справи.

Отже, якщо Вам потрібен усний синхронний переклад, обов’язково звертайтеся до нас! Наші контакти (адреса в місті Одеса, e-mail, Skype, контактний номер телефону) Ви можете знайти на нашому сайті. Телефонуйте, пишіть, приходьте до нас в офіс. Ми чекаємо на Вас!

Наш менеджер із задоволенням надасть Вам всю необхідну інформацію, проконсультує (безкоштовно), прийме Вашу заявку на послугу синхронного перекладу, і незабаром наш синхронний перекладач буде закріплений за Вами. Ми зацікавлені в тому, щоб допомогти провести запланований Вами захід на професійному рівні.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ