Вирішили організувати захід з іноземними гостями та потребуєте синхронному перекладі? Ви потрапили за адресою! Вже не один рік, як ми (бюро перекладів) займаємося надання послуги “синхронні переклади” на всілякі мови світу: Англійська, Португальська, Німецька, Російська, Болгарський та інші. А також з будь-якого іноземної мови на державний (Українська мова).

Всі наші синхронні перекладачі дипломовані, кваліфіковані фахівці і мають величезний досвід в наданні послуги “синхронні переклади”, мають безліч подяк від наших постійних клієнтів. Усний переклад – це наше покликання!

ГОЛОВНА ОСОБЛИВІСТЬ СИНХРОННОГО ПЕРЕКЛАДУ ВІД ПОСЛІДОВНОГО
На відміну від послідовного перекладу, коли спікер (іноземний гість) говорить, усний перекладач мовчить, як тільки утворюється пауза, починає говорити усний перекладач. Синхронний перекладач говорить одночасно зі спікером.

Для синхронного перекладу> використовується спеціальне обладнання: Кабіна (ізольованість від сторонніх шумів), дві пари навушників для спікера і перекладача, мікрофони та навушники для учасників заходу.

Чи не рекомендуємо використовувати не обладнані навушники, кабіну, мікрофони! Спеціальне обладнання: навушники для синхронного перекладу, кабіна і мікрофони йдуть в одному комплекті (обговоріть обладнання з менеджером). Ми надаємо тільки фірмове обладнання, яке протестоване і спеціально передбачено для подібних заходів. Ми професійні синхронні перекладачі, знавці своєї справи!

Отже, Вам потрібен усний переклад (синхронний)? Звертайтеся до нас! Наші контакти Ви можете знайти на нашому сайті, де є наш: фізичну адресу в місті Одеса, e-mail, скайп, контактний номер телефону. Телефонуйте, пишіть, приходьте до нас в офіс, чекаємо!

Наш ввічливий і комунікабельний менеджер з радістю надасть Вам всю необхідну інформацію, проконсультує (безкоштовно), прийме Вашу заявку на послугу “синхронний переклад” і незабаром наш синхронний перекладач буде закріплений за Вашим заходом. І ми на професійному рівні допоможемо Вам провести Ваше запланований захід.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ