Бюро перекладів Еллен-Одеса виконує письмовий переклад документів і текстів. Серед часто виконуваних замовлень – переклад з української на російську, і назад, переклад на німецьку та англійську мову.

Висококваліфіковані фахівці нашої команди також виконують послугу нотаріальний переклад документів Одеса. В наш час, переклад документів з нотаріальним посвідченням, нерідко зустрічається послуга. Головна перевага нашої компанії перед конкурентами – доступна ціна послуги.

ПЕРЕКЛАД ПАСПОРТУ
Під перекладом документів мають на увазі їх офіційний переклад на іншу мову з точною передачею сенсу, відповідно до міжнародних вимог. Наша компанія виконує переклад документів з нотаріальним посвідченням – показником високої якості роботи.

ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ РАЦСу
Багато наших працівники мають додаткову освіту, що дозволяє їм виконувати економічні, медичні, юридичні, технічні, наукові, філософські, художні та інші переклади найвищої якості.

ПЕРЕКЛАД ДИПЛОМА
Ціна послуги переклад документів Одеса безпосередньо залежить від мови перекладу, його складності, тематики і термінів. Наші фахівці працюють з десятками мов, але найчастіше здійснюють нотаріальний переклад документів і різного тексту з української на російську, і навпаки, на німецьку та англійську мови.

ПЕРЕКЛАД НОТАРІАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ
Звернувшись до нас, ви зможете не турбуватися про конфіденційність, надійність та якість виконання замовлення. У нашому агентстві працює досвідчений редактор, який стежить за правильністю та точністю перекладу на всіх його етапах. Перед прийняттям замовлення ми обов’язково уточнимо мета, для якої здійснюється переказ. Це необхідна процедура, що дозволяє зробити виконання завдання в зв’язку з загальноприйнятими нормами і правилами. Всі виконані замовлення зберігаються в нашому архіві, що дає вам можливість звернутися до нас в разі втрати або псування документа.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ