Бюро перекладів Еллен-Одеса виконує письмовий переклад документів і текстів. Серед часто виконуваних замовлень переклад з української на російську, і навпаки; переклад на німецьку та англійську мови.

Висококваліфіковані фахівці нашої команди в Одесі також надають послугу нотаріального засвідчення перекладу документів. В наш час, переклад документів з нотаріальним засвідченням дуже затребувана опція. Головна перевага нашої компанії перед конкурентами – доступна ціна.

ПЕРЕКЛАД ПАСПОРТА

Під перекладом документів мають на увазі їх офіційний переклад на іншу мову з точною передачею змісту, відповідно до міжнародних вимог. Наша компанія виконує переклад документів з нотаріальним засвідченням, що є показником високої якості роботи.

ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ РАЦСу

Багато наших працівників мають додаткову освіту, що дозволяє їм виконувати економічні, медичні, юридичні, технічні, наукові, філософські, художні та інші переклади найвищої якості.

ПЕРЕКЛАД ДИПЛОМА

Ціна послуги перекладу документів в бюро перекладів Еллен-Одеса безпосередньо залежить від мови перекладу, його складності, тематики і термінів. Наші фахівці працюють з багатьма мовами, але найчастіше здійснюють нотаріальний переклад документів і текстів з української на російську мову, і навпаки; на німецьку та англійську мови.

ПЕРЕКЛАД НОТАРІАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ

Звернувшись до нас, ви зможете не турбуватися про конфіденційність, надійність та якість виконання замовлення. У нашому бюро перекладів Еллен-Одеса працює досвідчений редактор, який стежить за правильністю та точністю перекладу на всіх його етапах. Перед прийняттям замовлення ми обов’язково уточнюємо мету, задля якої здійснюється переклад. Це необхідна процедура, що дозволяє виконати завдання у відповідності з усіма загальноприйнятими нормами і правилами. Всі виконані замовлення зберігаються в нашому архіві, що дає Вам можливість звернутися до нас в разі втрати або псування документа.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ