Наше бюро перекладів Еллен в Одесі виконує різноманітні переклади текстів і документів на всі мови світу, а також у зворотному напрямку, з будь-якої існуючої мови на державну, українську мову.

Всі наші перекладачі дипломовані, досвідчені фахівці своєї справи. Кожен день вони здійснюють послуги перекладу різних текстів (технічного, юридичного, медичного, економічного, наукового характеру) і документів (особистих, освітніх, документів РАГСу, статутних документів, довідок та інших).

Маючи величезний досвід у своїй діяльності, здійснюючи на постійній основі переклад різної документації, наше бюро перекладів Еллен-Одеса щодня отримує безліч подяк в письмовому та усному вигляді від наших постійних клієнтів, серед яких великі і дрібні компанії, а також фізичні особи.

До перекладених текстів та документів ми додаємо наше або нотаріальне засвідчення, задля отримання перекладом юридичної сили для подальшого надання документів в державні органи.

У нас в бюро перекладів в Одесі, переклад документації, перш ніж потрапити в руки нотаріуса на засвідчення, проходить подвійну перевірку на орфографічні та стилістичні помилки нашим контрольним перекладачем, що зводить до мінімуму будь-які похибки. Ми професіонали своєї справи!

Окрім перекладу документів і текстів будь-якої тематики, ми надаємо послуги легалізації, апостилювання, усного перекладу (синхронний, послідовний переклад), тощо. В бюро перекладів Еллен-Одеса ви можете отримати комплексні і корпоративні послуги.

Приходьте до нас в офіс, пишіть нам на Skype та e-mail, телефонуйте (контакти вказані на сайті)! Наші менеджери чекають на Вас! Ви завжди можете дізнатися про усі послуги, які надає наше бюро перекладів; вартість будь-якого перекладу, нотаріального засвідчення перекладу та інше. Всі консультації безкоштовні!

Ми працюємо так, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволеними і поверталися до нас знову і знову. Це наше покликання і ми пишаємося цим!

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ