У нашому бюро перекладів Еллен в Одесі виконує різноманітні переклади текстів і переклади документів, на всі мови світу, а також в зворотному порядку, з будь-якого існуючого мови на державний, українську мову.

Всі наші перекладачі дипломовані, досвідчені фахівці своєї справи. Кожен день вони здійснюють послуги перекладу перекладу всіляких текстів всіляких текстів (технічного, юридичного, медичного, економічного, наукового характеру) і переклади документів (особистих, освітніх, документів РАГСу, статутні документи, все-різні довідки та інше).

Маючи величезний досвід у своїй діяльності, здійснюючи безліч разів різний переклад документації, наше агентство перекладів щодня отримує безліч подяк в письмовому та усному вигляді від наших постійних клієнтів, серед яких великі і дрібні компанії, а також фізичні особи.

До переведеним текстів чи ж документам ми докладаємо, наше або ж нотаріальне засвідчення перекладу, щоб надати перекладу юридичну силу, для дальшого надання документів в державні органи.

Весь переклад документації, перш, ніж потрапляє в руки нотаріуса на засвідчення перекладу, у нас в бюро перекладів в Одесі, проходить подвійну перевірку на орфографічні, стилістичні помилки, нашим контрольним перекладачем, що зводить до мінімуму будь-які похибки. Ми професіонали своєї справи!

Крім перекладу документів і всіляких текстів, ми надаємо послуги легалізації, апостиль, послуги усного перекладу (синхронний, послідовний переклад) і багато іншого. Комплексні і корпоративні послуги.

Приходьте до нас в офіс, пишіть нам на скайп, e-mail, телефонуйте нам (контакти вказані на сайті)! Наші менеджери завжди чекають на Вас! Ви завжди можете дізнатися про усі послуги перекладу, вартість будь-якого перекладу, вартість нотаріального засвідчення перекладу та інше. Всі консультації – безкоштовні!

Ми працюємо так добре, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволеними і поверталися до нас знову і знову. Це наше покликання і ми пишаємося цим!

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ