Одним з різновидів усного перекладу є переклад по skype, коли за допомогою безкоштовної програми дозволяє, голосову, текстову і відеозв’язок між комп’ютерами виробляти листування, діалог аж до 25 учасників відео-конференц-зв’язку. Іноземний гість перебуваючи віддалено (можливо зі своєї батьківщини) звертається до аудиторії зрозумілою для нього мовою, робить паузу, а після наш усний перекладач доносить думку спікера до аудиторії зрозумілою для неї мовою. Весь діалог відбувається онлайн і не вимагає фізичних переміщень.

І тому багато наших клієнтів використовують skype для онлайн бесіди, листування з іноземцями, проведення конференції з запрошенням іноземного спікера. Ну, а ми як бюро перекладів, надаємо їм послугу “усний переклад”, рідше письмовий переклад на всілякі мови світу. Переклад – це наше покликання! Ми знаємо в цьому толк!

У нашому бюро перекладів в Одесі працюють лише перекладачі професіонали, які мають диплом перекладача, досвід роботи перекладачем від 3-х років і безліч подяк від постійних клієнтів в наданні професійної послуги перекладу.

Бюро перекладів Еллен-Одеса здійснює усний переклад з української мови на будь-який існуючий іноземну мову на професійному рівні. А також з будь-якого іноземної мови: Польського, Німецького, Французького, Російського, Англійського і іншого на державний Українська мова. Нам можна довіряти!

Наші перекладачі-фахівці відмінно володіють програмою skype, швидко орієнтуються в налаштуванні програми. Вам залишається лише тільки зробити заявку на “усний послідовний переклад з skype” зателефонувавши на номер телефону вказаний на сайті або ж написавши нам в skype, на e-mail. А також чекаємо Вас у нас в гостях за адресою. що вказана на сайті.

Наш ввічливий менеджер тут же прийме Вашу заявку на усний послідовний переклад з skype і наш усний перекладач буде закріплений за Вами. З менеджером Ви можете також обговорити всі деталі послуги перекладів (консультація безкоштовна)

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ