Ради надати Вам послугу “консульська легалізація”. Наше бюро перекладів допоможе Вам зробити переклади документів на будь-яку мову, легалізувати їх для країн вимагають консульську легалізацію, які не підписали Гаазьку конвенцію 1961 року. Ми знаємо як здійснюється легалізація документів і апостиль швидко, якісно, ​​не напружуючи Вас. За довгі роки роботи, ми навчилися робити свою роботу на відмінно!

Всі наші перекладачі з бюро перекладів Еллен, яке знаходиться в Одесі, все дипломовані, мають величезний досвід в тому, як здійснювати офіційний переклад документів, з подальшою легалізацією, безліч подяк від задоволених клієнтів. Всі наші послуги перекладів та інші послуги, ретельно, повторно перевіряються контрольним менеджером, щоб звести до мінімуму будь-які похибки людського фактора в допущенні будь-яких помилок або неточностей.

Контрольний менеджер перевіряє переклад всієї документації на граматичні помилки, стилістичне оформлення, а також повністю контролює процес легалізації від часу подачі документів до відповідних державних органів, до передачі всієї документації клієнту особисто в руки.

До нас щодня звертаються безліч різних клієнтів, від великих компаній зі світовим ім’ям до дрібних компаній, а також прості громадяни, яким ми надаємо різні послуги перекладів на різні мови світу: Португальська, Німецька, Білоруська, Китайський, Японський, Чеський, Французький, Російський, Український та інші мови. І до переведеним нами документів додається нотаріальне засвідчення, легалізація документів та апостиль (все залежить від потреб клієнта).

Отже, ми знаємо, як швидко, грамотно здійснити переклад документації та зробити консульську легалізацію. Звертайтеся до нас! Всі наші контакти Ви можете знайти на нашому сайті: e-mail, skype, контактний телефон, адреса матеріального становища в Одесі.

Наш менеджер оперативно прийме Вашу заявку на переклади документів, легалізацію та інші послуги. І дуже скоро Ви отримаєте свій офіційний переклад документації, легалізацію і все необхідне.

Інші послуги:

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ