Ми раді надати Вам послугу консульської легалізації. Наше бюро перекладів Еллен-Одеса допоможе Вам зробити переклад документів на будь-яку існуючу мову та легалізувати їх для країн, які не підписали Гаазьку конвенцію 1961 року і вимагають консульську легалізацію замість апостиля. Фахівці нашого бюро перекладів виконують легалізацію і апостилювання документів швидко та професійно. Маючи величезний досвід, ми вийшли на якісно новий рівень надання послуг в сфері перекладів та засвідчення документів.

Всі перекладачі бюро перекладів Еллен в Одесі дипломовані та досвідчені, знають як здійснювати офіційний переклад документів з подальшою легалізацією та отримують безліч подяк від задоволених клієнтів. Всі зроблені нами переклади ретельно повторно перевіряються контрольним менеджером, щоб звести до мінімуму наявність помилок та неточностей.

Контрольний менеджер перевіряє переклад документів на граматичні помилки, стилістичне оформлення, а також повністю контролює процес легалізації від часу подачі документів до відповідних державних органів до передачі готової документації клієнту особисто в руки.

До нас щодня звертається багато різних клієнтів, від великих компаній зі світовим ім’ям до дрібного бізнесу, а також прості громадяни, яким ми надаємо різноманітні послуги в сфері перекладів на будь-які мови світу: португальську, німецьку, білоруську, китайську, японську, чеську, французьку, російську, українську та інші. В залежності від потреб клієнта, ми додаємо до перекладів послуги нотаріального засвідчення, легалізації документів та апостилювання.

Фахівці бюро перекладів Еллен-Одеса мають достатню кваліфікацію, щоб швидко та грамотно виконати переклад документації та зробити консульську легалізацію. Звертайтеся до нас! Всі наші контакти Ви можете знайти на нашому сайті: e-mail, Skype, контактний номер телефона, адресу офіса в Одесі.

Наш менеджер оперативно прийме Вашу заявку на переклад документів, легалізацію та інші послуги, і дуже скоро Ви отримаєте виконане замовлення.

Інші послуги:

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ