Хай живе міжнародний бізнес! Коли можна будувати бізнес відносини з іноземцями і укладати міжнародні догів бюро перекладів в, яке, як раз і полегшує процедуру взаємовідносин з іноземцями і переклад документації та всіляких економічних текстів, у вигляді: бухгалтерії, аудиторської та банківської звітності, бізнес – планів, робочої звітності, біржової справи, податків, страхування та інших питань пов’язаних з економічною діяльністю.

Наше бюро перекладів в Одесі, щодня здійснює всілякі переклади документів і текстів, різного характеру (економічного, наукового, медичного, технічного, юридичного та іншого), професійний переклад текстів на різні мови світу: Італійського, Білоруського, Норвезького, Українського, Російського та інших. Нам можна довіряти!

Тому, ми знаємо, як здійснити переклад документації менеджменту і маркетингу, документації банку, страхування і біржовий тематики. Всі наші перекладачі досвідчені, дипломовані фахівці своєї справи. Ті, хто має багаторічний досвід в перекладах, як письмового, так і усного перекладу текстів і документів.

Нам не складе великих труднощів перевести економічний текст англійською мовою з перекладом на російську, українську. А також в зворотному порядку, з українського (державної) мови на будь-яку іноземну мову. Ми професіонали і здійснюємо професійний переклад текстів! Щодня, наші перекладачі отримують подяки у величезній кількості від наших постійних клієнтів. І це радує нас! Переклад – це наше покликання!

До переведеним текстів, ми докладаємо своє або ж нотаріальне засвідчення перекладу, надаючи, переведеному, економічному тексту юридичну силу.

Отже, якщо Вам необхідні переклади документів і текстів економічного чи іншого характеру, звертайтеся до нас. Ми завжди (в робочий час), готові надати Вам свої послуги перекладів текстів, документів, усні переклади, нотаріальне засвідчення перекладу та інші послуги перекладів.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ