Вам необхідна довідка про несудимість, апостиль? Звертайтеся, допоможемо! Дану довідку про відсутність судимості можуть зажадати у Вас в посольстві для розгляду питання видачі візи, а так само для працевлаштування за кордоном або оформлення шлюбу з іноземцем, навчання за кордоном та іншого.

Хоча Ви і самі можете запросити в державних органах дану довідку про несудимість, але все ж, ми рекомендуємо, звернути увагу на наші послуги перекладів, адже ми (бюро перекладів Еллен Одеса) знаємо як це зробити швидше, не чекаючи багато годин у довгій черзі, знаємо які необхідно заздалегідь підготувати документи для подачі, як вести себе, що необхідно вимагати, а де попросити, як правильно заповнити заяву – саме ці дрібниці, і визначають успіх для отримання потрібного Вам документу.

Якщо Вам необхідний переклад документації для іншої держави, включаючи довідку про несудимість, також ласкаво просимо до нас. Ми швидко і професійно здійснимо всі переклади документів на потрібний для Вас мову і при необхідності нотаріально завіримо, поставимо апостиль, здійснимо легалізацію та інші послуги

Наше бюро перекладів в Одессепрофессіонально займається наданням послуги перекладів на різні мови світу (усний і письмовий): англійська, французька, німецька, російська, португальська та інші мови. А також допомагає своїм клієнтам підготувати всі необхідні документи для навчання за кордоном, еміграції, працевлаштування, укладення шлюбного союзу і інше.

Так як, всі наші перекладачі мають диплом дозволяє їм здійснювати перекази документів, текстів, здійснювати усні перекази, як для малих і великих груп, так і для супроводу іноземців. Ми знаємо толк в перекладах!

Вам необхідна довідка про несудимість, апостиль? Звертайтеся! Наші контакти, Ви знайдете на цьому сайті. Наш менеджер оперативно прийме Вашу заявку на отримання довідки про несудимість і після її отримання наш перекладач візьметься за переклад документації на необхідний для Вас іноземну мову. Після завершення всієї процедури, Ви отримаєте повідомлення від нас про готовність Ваших документів.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД