Надаючи послуги переказів великій кількості організацій, часто компанії укладають з нами договір на постійну співпрацю. Адже, співпраця з іноземцями не рідкість в наші дні і добре, коли завжди є до кого звернутися за професійним перекладом і швидко отримати переклад документації без зайвої тяганини і проблем.

Наше бюро перекладів Еллен-Одеса, здійснює якісні, професійні переклади установчих та інших документів і текстів, усні, синхронні і послідовні послуги перекладів, на професійному рівні, так як, всі наші перекладачі, дипломовані фахівці, мають величезний досвід в роботі з різними перекладами документів . Мають безліч подяк від задоволених клієнтів і подяк від нашого бюро перекладу: за оперативну роботу, понаднормові, професіоналізм, комунікабельність та інші заслуги.

Крім освіти отриманого в інституті, наші перекладачі щодня займаються самоосвітою в області юриспруденції, науки, медицини, економіки, IT технологій та іншого, щоб надати нашим клієнтам найкращий переклад документів і текстів.

Щоб потрапити до нас на роботу і виконувати переклади документів наших клієнтів, всі бажаючі перекладачі, проходять жорсткий відбір на професіоналізм. Адже, для нас Важливий кожен клієнт і тому ми ретельно підбираємо свій персонал.

Нам можна довіряти! Через наше бюро перекладів пройшли переклади вже тисячі документів і ми вже точно знаємо в цьому толк! Так що звертайтеся до нас! Зробимо для Вас будь-який переклад документації на будь-яку іноземну мову або ж з будь-якого іноземної мови на державну українську мову. Переклад офіційних документів – це наше покликання!

Наші контакти, Ви можете знайти на сайті: пишіть нам на скайп, e-mail, телефонуйте нам, приходьте до нас в офіс! Завжди чекаємо! (В робочий час) Наш менеджер швидко прийме Вашу заявку на переклад і завірення документів в найкоротші терміни. Співпрацювати з нами одне задоволення, Вам варто тільки в цьому переконатися.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ