Якщо Вам необхідний професійний переклад тексту, звертайтеся до нас! Ми знаємо як перекласти будь-який текст, будь-якого характеру: технічного, юридичного, медичного, економічного, наукового та інше. Це наше покликання!

Адже кожен день фахівці нашого бюро перекладів Еллен в Одесі стикаються з різними перекладами, як текстів, так і документів, в тому числі з усним перекладом, та мають в цьому величезний досвід. Жоден переклад не застигне нас зненацька!

ТЕХНІЧНІ ТЕКСТИ
Всі перекладачі бюро перекладів Еллен-Одеса дипломовані, кваліфіковані, мають чудове портфоліо з безліччю подяк від задоволених клієнтів. Щоб потрапити до нас в штат, перекладачі проходять ретельний відбір на вміння здійснювати професійний переклад текстів, здатність виступати перед публікою і багато іншого.

ЮРИДИЧНІ ТЕКСТИ
Ми повністю присвячені своїй роботі! Для нас не важливо з якої мови робити переклад: з англійської, французької, білоруської, російської або ж іншої іноземної мови. Ми перекладемо текст будь-якої складності на державну, українську мову. Також і у зворотному напрямку, з української мови на будь-яку іноземну мову.

МЕДИЧНІ ТЕКСТИ
До будь-якої послуги з перекладу текстів, ми (за бажанням клієнта) можемо додати своє або ж нотаріальне засвідчення. Це необхідно для того, щоб переклад мав юридичну силу в державних органах.

ЕКОНОМІЧНІ ТЕКСТИ
До речі, щоб подати заявку на послуги перекладу текстів необов’язково приїжджати до нас в офіс. Достатньо зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону, а текст на переклад можна відіслати по Skype, e-mail та отримати письмовий переклад тексту таким же чином. У випадках, коли необхідне нотаріальне засвідчення, переклад можна отримати звичайною поштою. Для нашого бюро перекладів Еллен-Одеса це звична практика і постійні клієнти вдячні нам за використання найсучасніших технологій.

НАУКОВІ ТЕКСТИ
Якщо ж Ви вперше звертаєтесь до послуг бюро перекладів Еллен-Одеса, ласкаво просимо до нас в гості. Завжди Вам раді! Наша адреса:
65082, м. Одеса, вул. Преображенська, 18, оф. 2

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ