Якщо Вам необхідний професійний переклад тексту – звертайтеся до нас! Ми знаємо як переводити будь-який текст, будь-якого характеру: технічного, юридичного, медичного, економічного, наукового та інше. Це наше покликання!

Адже, кожен день, наші перекладачі бюро перекладів в Одесі стикаються з різними перекладами, як текстів, так і документів, усний переклад та мають в цьому вже величезний досвід. Ніякої переклад тексту, не застане нас зненацька!

ТЕХНІЧНІ ТЕКСТИ
Тому що, все перекладачі бюро перекладів Еллен-Одеса дипломовані, кваліфіковані, мають чудове портфоліо з безліччю подяк від задоволених клієнтів. Щоб потрапити до нас в штат, перекладачі проходять ретельний відбір на вміння здійснювати професійний переклад текстів, здатність виступати перед публікою і багато іншого.

ЮРИДИЧНІ ТЕКСТИ
Ми повністю присвячені своїй роботі! Для нас не важливо, яким б не був письмовий переклад тексту з англійської, французької, білоруського, російського або ж іншої іноземної мови, ми переведемо будь-який текст на державний, українську мову. Також і в зворотному порядку, з української мови на будь-який інший іноземну мову.

МЕДИЧНІ ТЕКСТИ
До будь-якої послуги перекладу текстів, ми (за бажанням клієнта), можемо прикласти своє або ж нотаріальне завірення перекладу. Це необхідно для того, щоб переклад маю юридичну силу в державних органах.

ЕКОНОМІЧНІ ТЕКСТИ
До речі, щоб подати заявку на послуги перекладу текстів, необов’язково приїжджати до нас в офіс. Достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону на сайті, текст на переклад можна передати по скайпу, e-mail і отримати письмовий переклад тексту таким же чином. У випадки, коли необхідно нотаріальне завірення перекладу, переклад можна отримати звичайною поштою. Ми так робимо вже безліч разів і постійні клієнти дякують нам за використання найостанніших технологій)

НАУКОВІ ТЕКСТИ
Але, якщо Ви вперше хочете залишити заявку, скажімо на переклад тексту з англійської на українську мову, заходьте до нас в гості. Завжди раді! Нашу адресу:

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ