Наше бюро перекладів в Одесі, надає для іноземців, що приїхали з-за кордону на Україну, послугу “супровід іноземців”. Ми здійснимо переклад з будь-якого іноземної мови на державну українську мову, а також з української мови на будь-який існуючий іноземну мову.

Що собою являє послуга “супровід іноземців”:

За іноземним гостем (ями) бюро перекладів Еллен-Одеса, закріплює усного перекладача, який супроводжує іноземця (ів) в обумовлений час на заздалегідь обумовлений термін. У плоть до зустрічі іноземного гостя з ж / д, авіа, автовокзалу, супровід по місту і супроводжуючи на шлях назад.
Відмінне знання іноземної мови очікуваного гостя – гарантовано!
Сам вид перекладу називається “усний послідовний переклад”. Тобто, спочатку говорить гість, приблизно невелику пропозицію, після чого робить невелику паузу, і наш усний перекладач, починає переводити мова іноземного гостя до аудиторії. Коли усний перекладач робить паузу, знову іноземний гість продовжує свою промову.
І також в зворотному порядку, коли аудиторія звертається до іноземному гостю, в одному, двох реченнях, перекладач мовчить, і при утворенні паузи здійснює усний переклад для іноземного гостя.

Ми професійне агентство перекладів і знаємо в цьому толк! Всі мови світу підвладні нам! Так як, для надання послуги перекладу для наших клієнтів, ми підбираємо, тільки перекладачів професіоналів, дипломованих, кваліфікованих, що мають досвід в наданні послуги перекладу від 3-х років. Мають від ста подяк до задоволених клієнтів за наданий на відмінно усний переклад. Переклад з будь-якої мови і на будь-яку мову – це наше покликання!

Вам необхідно супровід іноземців? Ви потрапили за адресою! Звертайтеся! Зателефонувавши, написавши або ж прийшовши до нас в офіс, Ви зіткнетеся з дійсно професійним обслуговуванням клієнтів. Наш менеджер важливий, пунктуальний, консультант, оперативно прийме Вашу заявку на усний послідовний переклад іноземцю та запевняємо Вас, Ви залишитеся задоволені.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ