Якщо Вам необхідний усний перекладач в присутності нотаріуса, звертайтеся! Наше агентство перекладів в Одесі, чудово спеціалізується на тому, як грамотно усний переклад в присутності нотаріуса здійснити на професійному рівні. Ми відмінно знаємо свою роботу!

Так як всі наші усні перекладачі дипломовані і кваліфіковані фахівці своєї справи. Щодня здійснюють усні перекази на різні мови світу: Українська, Російська, Польська, німецька, французька, Болгарський, Турецький, Японський і інші мови. Щодня навчаються юридичному справі, щоб надати переклад найкращої якості кожного клієнта. Нам можна довіряти! Ми працюємо офіційно, вже на протязі багатьох років. Наші представництва щомісяця відкриваються по всій території на Україні і за кордоном

Щодня ми отримуємо безліч подяк від наших постійних клієнтів, про те, що здійснили якісний усний послідовний переклад, як в письмовій формі у вигляді відкликання, так і в усній формі, про нас пишуть в пресі, ми є на телебаченні. Наші клієнти, як звичайні громадяни, так і компанії зі світовим ім’ям. Це очевидно, адже усний та письмовий переклад на всілякі мови світу – це наше покликання!

Наш менеджер бюро перекладів в Одесі, ввічливий, комунікабельний, охайний. Завжди проконсультує Вас щодо будь-якої послуги перекладу – безкоштовно!

Отже, для того, що наш усний перекладач міг здійснити усний переклад для Вас в присутності нотаріуса, Вам необхідно зробити заявку на усний послідовний переклад в присутності нотаріуса.

Для цього, Ви можете звернутися до нас за адресою. А також зв’язатися з нами можна скориставшись контактними номерами телефону зазначеними на сайті, написавши на e-mail, в skype. І вже після оформлення заявки в бюро перекладів Еллен-Одеса, погодивши всі деталі послуги перекладу з менеджером, за Вами буде закріплений наш усний перекладач для перекладу в присутності у нотаріуса.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ