Шукаєте професійне бюро перекладів, для перекладу фінансових документів: банківського, інвестиційного, страхового, управлінського, бухгалтерського, податкового справи, з іноземної мови на державний (українську) мову? Або ж навпаки, необхідний переклад документації фінансового характеру з української мови на будь-яку іноземну мову? Звертайтеся, зробимо будь-який переклад і завірення документів нотаріусом, легалізацію, апостиль та інші послуги перекладу.

Наше бюро перекладів Еллен-Одеса, з радістю переведе всі Ваші документи: фінансові звіти, висновки і експертизи, інвестиційні та банківські документи, гарантійні зобов’язання, аудиторські висновки, податкову звітність та інший переклад документації фінансового характеру на будь-який існуючий мову. Адже, переклад – це наше покликання!

Ми маємо величезний досвід здійснюючи переклади документів, ще з 2010 року. Наш штат складається з перекладачів професіоналів, кожен з яких, дипломований, кваліфікований, досвідчений фахівець своєї справи. Щорічно всі наші перекладачі проходять перекваліфікацію, щодня займаються самоосвітою юридичного, медичного, наукового, технічного та фінансового справи, щоб надати нашим клієнтам найкращий сервіс перекладу.

Щодня ми отримуємо безліч подяк (в усному і письмовому вигляді) від наших задоволених клієнтів, серед яких не тільки фізичні особи, а й дрібні і великі компанії зі світовим ім’ям! Які звертаються до нас знову і знову.

Отже, якщо Вам необхідні професійні переклади документів і текстів фінансового характеру, Ви потрапили за адресою! Маючи величезний досвід, здійснюючи переклади документів і текстів, наш менеджер оперативно прийме Вашу заявку, перекладач зробить переклад документів на українську мову або ж на оборот, на будь-яку іноземну мову (Польська, Португальська, Російська, Німецька та інші мови) і Ви незабаром отримаєте свій переклад і завірення документів.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ