Ми повністю обладнані для синхронних перекладів! Чи плануєте захід з іноземними гостями та необхідний синхронний перекладач? Звертайтеся, ми знаємо в цьому толк, організувавши вже сотні подібних заходів! Враховано всі недоліки і похибки! Ми працюємо, використовуючи лише професійне обладнання, світового бренду, яке виправдало себе довіру вже протягом багатьох років! Всі наші послуги перекладу найвищої якості!

Для синхронного перекладу у нас є все, так би мовити повний комплект: спеціально обладнана кабіна, мікрофони фірмового виробника, навушники для синхронного перекладу, звуко-підсилювальна апаратура і інше. Ну, і відповідно сам синхронний перекладач, який здійснює синхронні переклади на будь-яку мову світу: Португальська, Угорська, Білоруський, Німецька, Російська, Українська.

Ми професійна команда перекладачів! Наше бюро перекладів, набирає, лише тільки досвідчених, дипломованих, кваліфікованих перекладачів собі в штат, які мають безліч позитивних відгуків, подяк від задоволених клієнтів. Ми працюємо з великими, дрібними компаніями, а також з цивільним населенням. Ми професіонали, нам можна довіряти!

Перш, ніж приїхати на виклик для здійснення синхронного перекладу, все обладнання проходить ретельну перевірку, щоб скоротити непередбачені ситуації до мінімуму.

Отже, ми повністю готові здійснювати будь-які синхронні переклади на будь-яку мову світу! Все в зборі: навушники для синхронного перекладу, фірмові мікрофони, спеціально обладнана кабіна і синхронні перекладачі професіонали! Чекаємо Ваших заявок!

Звертайтеся до нас за адресою в Одесі. А також телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефону, пишіть нам в skype, на e-mail.

Наш ввічливий, комунікабельний менеджер надасть Вам всю необхідну інформацію щодо послуги перекладу (безкоштовно). Після обговорення всіх деталей, за Вами будуть закріплені наші синхронні перекладачі і повний комплект необхідного обладнання. Усні та письмові переклади – це наше покликання!

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ