Наше бюро перекладів Еллен-Одеса пропонує свої послуги усного перекладу високої якості (англійська мова, німецька, китайська, французька), послуги перекладу документів, юридичний переклад, участь перекладача в судових процесах, допомога при проведенні ділових переговорів, організації заходів.

В наші дні міжнародної кооперації послуга перекладу одна з найбільш затребуваних, що призводить до величезної конкуренції. Від інших бюро перекладів наша компанія відрізняється командою досвідчених професійних фахівців, які із задоволенням виконають усний переклад в Одесі на ваше замовлення, а також помірними цінами на дану послугу.

Усний перекладач повинен володіти технікою грамотної передачі змістового навантаження слів однієї мови, за допомогою їх інтерпретації (з урахуванням лексичних, стилістичних та інших особливостей) на іншу мову.

Послуги усного перекладу часто необхідні в таких випадках:

  • проведення екскурсій;
  • організація корпоративів, фуршетів, ділових зустрічей;
  • проведення майстер-класів, семінарів, різних тренінгів;
  • робота на виробництві з іноземними фахівцями, які не володіють російською та / або українською мовами;
  • допомога в проведенні переговорів, в тому числі телефонних;
  • грамотний переклад документів;
  • участь перекладача в допитах, судових засіданнях, нотаріальному засвідченні документів.Висококваліфіковані працівники нашого бюро займаються усним синхронним і послідовним перекладом.

На відміну від послідовного перекладу, сфера використання якого обмежується малою кількістю аудиторії, синхронний переклад призначений для масових заходів. З огляду на те, що синхронний переклад є найскладнішим різновидом перекладу, для його здійснення необхідне спеціальне обладнання: кабіна і мікрофон для фахівця, а також навушники або інша спеціальна гарнітура для слухачів. Подібну послугу для одного замовника можуть здійснювати відразу кілька перекладачів.

Усний переклад в бюро перекладів Еллен-Одеса одна з багатьох послуг, які ми надаємо. Усні перекладачі нашого бюро виконують замовлення на переклад з різних іноземних мов, серед яких англійська, німецька, китайська та французька мови.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ