Наша компанія пропонує свої послуги усного перекладу високої якості (англійська мова, німецька, китайська, французька), послуги перекладу документів, юридичний переклад, участь перекладача в судових процесах, допомога при проведенні ділових переговорів, організації заходів.

В наші дні міжнародної кооперації послуга перекладу – одна з найбільш затребуваних, з чого слід наявності величезної конкуренції. Від інших фірм наше бюро перекладів відрізняється командою досвідчених професійних фахівців і помірними цінами, які без проблем виконають усний переклад Одесі на ваше замовлення.

Усний перекладач повинен володіти технікою грамотної передачі смислового навантаження слів однієї мови, за допомогою їх інтерпретації (з урахуванням лексичних, стилістичних та інших особливостей) на іншу іноземну мову.

Послуги усного перекладу часто необхідні в таких випадках:

проведення екскурсій;
при організації корпоративів, фуршетів, ділових зустрічей;
проведення майстер-класів, семінарів, різних тренінгів;
при роботі на виробництві з іноземними фахівцями, які не володіють російською та / або українською мовою;
допомога в проведенні переговорів, в тому числі телефонних;
грамотний переклад документів;
участь перекладача в допитах, судових засіданнях, нотаріального засвідчення документів).
Висококваліфіковані працівники нашого агентства займаються усним синхронним і послідовним перекладом.

На відміну від послідовного перекладу, сфера використання якого обмежується малою кількістю аудиторії, синхронний переклад призначений для масових заходів. З огляду на те, що синхронний переклад – найважчий його вид, то для його здійснена необхідне спеціальне обладнання: кабіна і мікрофон для фахівця, а також навушники або інша спеціальна апаратура для тих, хто потребує перекладу. Подібну послугу для одного замовника здійснюють відразу кілька перекладачів.

Усний переклад Одеса – одна з головних наших послуг. Усний перекладач нашого бюро надає послуги перекладу на англійську мову, а також німецька, китайська, французька мови.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ