Наше бюро перекладів знаходиться в Одесі здійснює послуги перекладів будь-якого сайту з іноземної мови: Німецького, Польського, Французького, Італійського, Білоруського, Руського і іншої іноземної мови на українську мову і навпаки, з Української мови на будь-який інший іноземну мову під ключ.То є, ви передаєте нам доступ до сайту (до якого необхідний новий перекладений контент) і наш фахівець сам наповнює Ваш сайт свіжої перекладеної інформацією і після того, як все буде готово, наш фахівець передає Вам повністю перекладений сайт на бажаний для Вас мову.

У нашому штаті працюють лише перекладачі з величезним досвідом роботи, які мають диплом, безліч подяк від задоволених клієнтів. Наші перекладачі здійснять для Вас професійний переклад текстів Вашого сайту на професійному рівні. Ви залишитеся задоволені від співпраці з нами! Адже, професійний переклад текстів – це наше покликання!

Зробити заявку на офіційний переклад сайту простіше простого, досить лише зв’язатися з нами за телефоном, e-mail, skype або ж прийти до нас в офіс за адресою (всі наші контакти вказані на цьому сайті). Телефонуйте, пишіть, приходьте!

Наш привітний менеджер, тут же прийме Вашу заявку на послуги перекладів, обговорить з Вами всі деталі і наш перекладач довгих текстів тут же візьметься за роботу.

Протягом тижня Ви можете все перевірити ще раз і якщо залишаться питання звернутися до нас в бюро перекладів до перекладача, який здійснював офіційний переклад Вашого сайту і наш перекладач довгих текстів відповість на всі Ваші питання і в разі недоробки тут же виправить всі помилки.

Ми перевели вже безліч сайтів на іноземні мови: англійська, німецька, польська, Французька, Російська та інші. А також з іноземної мови на українську мову. Ми знаємо в цьому толк!

Наші фахівці перекладачі володіють управлінням поширених CMS систем: WordPress, Joomla, Drupal та інших. А також самописних систем.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ