У перекладах текстів (документів) з іноземної мови на державну українську мову і навпаки, перекладів з української мови на іноземний Російська, Німецька, Польська, Португальська і інші мови, потребують не тільки фізичні особи, а й часто багато великих і малих компаній.

Розуміючи цю потребу, бюро перекладів Еллен-Одеса, розробила комплексний підхід, до обслуговування компаній, корпорацій. Тепер, Ви можете одноразово укласти з нами договір про довгострокову співпрацю і всі наші послуги перекладу отримати по дзвінку.

ПЕРЕКЛАД УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТІВ
Бюро перекладів Еллен-Одеса – це професійна команда перекладачів-професіоналів, дипломованих, кваліфікованих, з величезним досвідом роботи з перекладами, які здійснюють все-різні послуги перекладу: усний переклад (послідовний, синхронний), включаючи перекази по скайпу, гід-перекладач, супровід іноземців , присутність у нотаріуса та інше; А також будь-який письмовий переклад документів (особистих документів, документів РАГСу, документів про освіту, статутні документи, довідки та інші) і текстів (технічного, юридичного, наукового, медичного, економічного характеру) на всі мови світу. Переклади документів і текстів – це наше покликання!

Перекладені документи і тексти, можуть мати запевнення нашого агентства перекладів, а також нотаріальне завірення перекладу, апостиль, легалізацію (за бажанням клієнта)

ПЕРЕКЛАД ФІНАНСОВИХ ДОКУМЕНТІВ
Щодня ми отримуємо безліч подяк від задоволених клієнтів, які повертаються до нас знову і знову. Приходьте до нас і Ви!

Тому, звертайтеся до нас за вказаною на сайті адресою, пишіть в скайп, на e-mail, телефонуйте. Завжди готові (в робочий час), зробити переклади документів для Вас, усний переклад, письмовий переклад документів, нотаріальне завірення перекладу та інші послуги пов’язані з перекладом.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ