Вам необхідно терміново поставити апостиль в місті Одеса? Бюро перекладів Еллен-Одеса гарантує високоякісне виконання даної процедури. Якщо Ви не стикалися з цим раніше, і не хочете витрачати час на з’ясування де можна зробити апостиль на свідоцтво, довідки, довіреності або інші документи, а також виконати якісний їх переклад, кращий варіант віддати справу в руки фахівців нашої команди, які щодня займаються подібними питаннями.

ЩО ТАКЕ АПОСТИЛЬ, ТА В ЯКИХ ВИПАДКАХ ВІН НЕОБХІДНИЙ?
Апостилем називають процес легалізації оригіналу документа, за допомогою проставлення спеціального штампа, що підтверджує його справжність. Подібний документ має повну юридичну силу в ряді зарубіжних країн.

ДЛЯ ЯКИХ ДЕРЖАВ ПОТРІБЕН АПОСТИЛЬ?
У 2003 році Україна приєдналася до Гаазької конвенції, що скасувало необхідність легалізації документів для більшості країн (Білорусь, Болгарія, Греція, Грузія, Ізраїль, Індія, Іспанія, Кіпр, Польща, Швеція, Японія та багато інших). На зміну складної та тривалої процедури прийшла спрощена – апостилювання документів.

У ЧОМУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПОЛЯГАЄ ПРОЦЕДУРА?
Порядок етапів процедури варіюється в залежності від країни призначення. Зазвичай право поставити апостиль має тільки певний державний орган, що видав Вам документ.

Апостилюванням документів займаються такі інстанції:

  • отримати апостиль на свідоцтво про народження, шлюб, смерть, на довіреності та інші документи можна звернувшись до Міністерства юстиції України;
  • різні медичні довідки, а також довідка про несудимість, місце проживання та інші підпадають під юрисдикцію Міністерства закордонних справ України;
  • документи, що мають відношення до освіти відповідно слід підтвердити в Міністерстві освіти України. Терміни отримання апостиля в даній установі займають найбільшу кількість часу, оскільки у зв’язку з частими випадками підробки подібних документів, вони проходять ретельну перевірку шляхом відправлення запиту до Вашого навчального закладу.

ЯК ВИГЛЯДАЄ АПОСТИЛЬ?
Це документ квадратної форми розміром 10х10, в якому розміщений текст.

ДОКУМЕНТИ ЩО НЕ ПОТРЕБУЮТЬ АПОСТИЛЯ:

  • документи, що являють собою обмін повідомленнями, листування;
  • адміністративні документи, що мають безпосереднє відношення до комерційних і митних операцій.Хочете терміново отримати апостиль на документи в місті Одеса? Ви звернулися за адресою!

Інші послуги:

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ