Вам потрібно терміново поставити апостиль Одеса? Бюро перекладів Еллен-Одеса гарантує високоякісне виконання даної процедури. Якщо ви не зустрічалися з нею раніше, і не хочете витрачати час на з’ясування де можна отримати апостиль на свідоцтво, довідки, на довіреності або інші документи, а також виконати якісний їх переклад?

Кращий варіант – віддати справу в руки фахівців нашої команди, які з легкістю щодня вирішують подібні питання.
Що таке апостиль документів, і в яких випадках він необхідний?
Апостилем називають процес легалізації оригіналу документа, за допомогою проставлення спеціального штампа, що підтверджує його справжність. Подібний документ має повну юридичну силу в ряді зарубіжних країн.

ДЛЯ ЯКИХ ДЕРЖАВ ПОТРІБЕН АПОСТИЛЬ?
У 2003 році Україна приєдналася до Гаазької конвенції, що скасувало необхідність легалізації документів для більшості країн (Білорусь, Болгарія, Греція, Грузія, Ізраїль, Індія, Іспанія, Кіпр, Польща, Швеція, Японія та багато інших) .На заміну важкої і громіздкої процедури прийшов нескладний апостиль документів.

У ЧОМУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАКЛЮЧАЕТСЯ ПРОЦЕДУРА?
Порядок етапів процедури варіюється в залежності від країни призначення. При класичному розкладі, право поставити апостиль має тільки певний державний орган, що видав Вам документ.

Апостилюванням документів займаються такі інстанції:

отримати апостиль на свідоцтво про народження, шлюб, смерть, на довіреності та інших документах можна звернувшись до Міністерства юстиції України;
різні медичні довідки, а також довідка про несудимість, місце проживання та інші легалізуються завдяки Міністерству Закордонних Справ;
документи, що мають відношення до утворення відповідно слід підтвердити в Міністерстві освіти. Терміни отримання апостиля в даній установі займають найбільшу кількість часу, оскільки в зв’язку з частими випадками підробки подібних документів, вони проходять посилену перевірку шляхом відправлення запиту в ваш навчальний заклад.

ЯКИЙ ВИД МАЄ АПОСТИЛЬ?
Це документ у формі квадрата 10х10, в якому розміщений текст.

ДОКУМЕНТИ ЩО НЕ ПОТРЕБУЮТЬ АПОСТИЛЯ?
документи, що представляють собою обмін повідомлень, листування;
адміністративні документи, що мають безпосереднє відношення до комерційних і митних операцій;
Хочете терміново отримати апостиль Одеса – ви звернулися за адресою.

Інші послуги:

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ