Одним з найбільш поширених, є переклад документації РАЦСу. Адже, зв’язок з цією документацією починається ще з самого народження (коли видається свідоцтво про народження), згодом вступ в шлюб (зміні прізвища), іноді розлучення, встановлення батьківства та інше. А тут ще чудова можливість вийти заміж / одружитися за іноземця, змінити місце проживання.

І тому, ми як бюро перекладів в Одесі, досить часто стикаємося з перекладом документів пов’язаних з РАЦСом. Найчастіше це переклад на англійську, польську, арабська, німецька та інші мови. Маємо в цьому величезний досвід і розуміємо всі тонкощі. Всі наші перекладачі дипломовані фахівці своєї справи, мають безліч подяк від наших постійних клієнтів.

Та й зрозуміло, адже щоб влаштуватися до нас на роботу, наша компанія, проводить ретельний відбір співробітників на професіоналізм роботи з перекладами. Адже, найчастіше ми працює не тільки з фізичними особами, але дрібними і навіть великими компаніями зі світовим ім’ям. Здійснюємо не тільки письмовий переклад документації, а й усний (синхронний, послідовний переклад)

Надаючи послуги перекладу нашим клієнтам, ми являємо собою професійне бюро перекладів перекладів в Одесі і тому намагаємося для Вас, надати найкращий сервіс, роблячи переклади документів, щоб Ви завжди залишилися задоволеними у співпраці з нами. Для нас дорогий кожен клієнт!

До переведеним документам РАЦСу і іншої документації, ми пропонуємо нашим клієнтам своє або ж нотаріальне засвідчення перекладу, щоб переклад мав юридичну силу в державних органах. На відміну від перекладачів з інтернету або по оголошенню. Обов’язково, зверніть на це увагу!

Адже, якщо до Вашого перекладу необхідний апостиль, то переклад повинен бути грамотним, стилістично і орфографічно правильним. Саме тому, ми підбирає команду професіоналів! Ми не просто заробляємо на цьому гроші, переклад документації – це наше покликання!

Чекаємо Ваших заявок на переклади документів РАЦСу і інші документи; нотаріальне засвідчення перекладу; апостиль або ж легалізація та інші послуги перекладу.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ