Маючи величезний досвід і надаючи послуги переказів все-різних текстів, нерідко зустрічаються на письмовий переклад тексту і тести наукового характеру, у вигляді наукових статей, методичних посібників, курсових та дипломних робіт, різних схем, таблиць та іншого.

Але, маючи величезний досвід з науковими перекладами текстів і документації, наше агентство перекладів не налякати, ні вживанням специфічних термінів, з їх подальшою інтерпретацією, ні стандартизацією. роботи з різними схемами і таблицями. Ми надаємо професійний переклад текстів! І вміємо розкодувати і конвертувати будь-які файли в документ Word і назад!

Ми розуміємо, наскільки важливо для Вас чіткість і точність викладеного матеріалу. Саме тому, ми набираємо собі в штат лише дипломованих, кваліфікованих, з величезним досвідом роботи перекладачів-професіоналів своєї справи. Розбираються в науковій роботі і можуть відрізнити науково-популярний нарис від науково-публіцистичного, науково-інформативного, науково-навчального, науково-довідкового. Ми (бюро перекладів Еллен-Одеса) професіонали своєї справи! Будь-які переклади документів і текстів на по плечу!

До переведеним нами текстів чи документів наукового характеру, ми докладаємо своє або, нотаріальне завірення перекладу (за бажанням клієнта), щоб надати перекладеного тексту юридичну силу. Тим самим, підкреслюючи, що наш переклад офіційний, на відміну від перекладу по оголошенню!

Отже, Вам потрібен професійний переклад текстів наукового характеру – звертайтеся! Наше агенство перекладів, завжди готове надати Вам свої послуги перекладів тексту! Як письмовий переклад тексту, так і усний (синхронний, послідовний). До переведеним текстам, готові докласти нотаріальне засвідчення перекладу та інші послуги пов’язані з перекладом.

Наш менеджер, завжди (в робочий час), чекає Ваших заявок, за вказаною на сайті номером телефону, скайпу, e-mail. А також чекаємо Вас у нас в гостях.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ