Наше бюро перекладів в місті Одеса вже давно надає все-різні послуги перекладу, крім усних і письмових перекладів, надає послуги перекладу аудіо, відео файлів на різні мови світу: Французький, Німецький, Голландський, Португальський, Російський і Українська мова, а також лише озвучування аудіо або ж відео файлів на будь-яку мову.

Отже, якщо у Вас є аудіо, відео файл на іноземній мові, у вигляді виступу, аудіо-відео уроків, презентації, репортажу, пісні (кліпу), відеоролики рекламного або ділового оформлення, фільм або мультфільм, анімація і Вам необхідний його усний переклад на зрозумілий для Вас мову, звертайтеся!

Наше агентство перекладів має в цьому величезний досвід, ми вже надали послуги перекладів для сотні компаній і фізичних осіб: десятки відеороликів, безліч відео та аудіо презентацій, безліч аудіо і відео-уроків, рекламної продукції та інші послуги перекладів. Ми професіонали в цій справі! Нам можна довіряти переклад аудіо та відео матеріалу!

Кожен з наших перекладачів, перш ніж потрапляє до нас в штат, проходить найжорстокішу перевірку на відмінне знання іноземної мови, грамотність мови, вміння працювати в непередбачуваних ситуаціях. І навіть ставши членом нашої професійної команди бюро перекладів Еллен-Одеса, кожен перекладач продовжує займатися самоосвітою. Ми хочемо надати своїм клієнтам професійний сервіс на найвищому рівні! Будь-усний переклад або письмовий – це наше покликання!

Весь наш персонал щодня отримує безліч подяк від наших постійних і нових клієнтів. І це очевидно, адже ми професіонали!

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ПЕРЕКЛАД АУДІО-ВІДЕО РОЛИКІВ \ ОЗВУЧУВАННЯ?
Все дуже просто! Достатньо написати нам по e-mail або в skype, зателефонувавши на наші контактні номери телефонів або ж прийти до нас в офіс.

Конвертація аудіо-відео у word

Накладення титрів на відео

Наш менеджер у ввічливій формі, швидко прийме Вашу заявку на переклад аудіо-відео файлів, озвучування, обговоривши всі деталі (вартість, обсяг роботи, терміни і т.д) і тут же наші переводчікі- фахівці візьмуться за роботу.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ