Серед приносять текстів до нас в бюро перекладів, нашими клієнтами на офіційний переклад, нерідко зустрічаються і тексти юридичного характеру, у вигляді законів, нормативно-правових актів, різних договорів, меморандумів, Апостель, нотаріальних свідоцтв, статутів, свідоцтв про реєстрацію, довіреностей та інший офіційний переклад документації.

Наші клієнти бюро перекладів в Одесі знають, наскільки ми здійснюємо професійний переклад текстів, юридичного характеру, на будь-який існуючий мову. Від перекладу з будь-якого іноземної мови на державний, український, так і з української мови на будь-яку іноземну мову: Болгарський, Німецький, Польський, Вірменський, Русский, Японський і інші мови.

Адже, для послуги перекладу текстів, ми підбираємо, лише тільки досвідчених, дипломованих, професійних перекладачів з позитивними відгуками про їхню роботу на попередньому місці роботи. Адже, для важливо, щоб, кожен наш клієнт залишився задоволеним, отримав якісний і професійний переклад документації та повернувся до нас знову і знову.

Уже досить давно, ми працюємо, як з фізичними особами, так і юридичними, а також, наші клієнти дрібні і великі компанії зі світовим ім’ям. За час нашої роботи, ми отримали безліч подяк від задоволених клієнтів і уклали сотні договорів про постійну співпрацю, так як, багатьом нашим клієнтам подобатися професійний переклад текстів, що виконується нашим бюро перекладів в Одесі. Сподобатися і Вам!

Варто, також відзначити, що крім послуги перекладу текстів: юридичного, наукового, економічного, медичного та технічного характеру, ми надаємо інший, величезний спектр послуг перекладу: усний, синхронний, послідовний переклад, супровід іноземців, переклад по скайпу, легалізація документів та інше.

А також, до переведеним документам докладаємо, своє або ж нотаріальне завірення перекладів. Ми професіонали своєї справи! Звертайтеся!

Наші менеджери завжди чекаю Ваших заявок на послуги перекладу юридичних текстів на все-різні мови, нотаріальне завірення перекладу та інше послуги перекладу.

Інші послуги:

АПОСТИЛЬ

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ