Як вивчити іноземну мову. Замислюєсь про своє сьогодення, настає такий момент, коли ми розуміємо, що без знання мови досить складно буде в майбутньому. У сучасному світі люди подорожують і як правило саме закордон. Уявіть собі ситуацію: приїхали в якусь стану, хочете купити сувенір, а як у продавця запитати про нього, про його вартості, ви не знаєте. Тому, перш ніж відправиться за кордон, необхідно вивчити мову країни, в яку ви збираєтеся. Базовими знаннями мови можна опанувати за кілька тижнів, більш глибокі знання можна придбати за кілька місяців.

За допомогою можна звернутися в школу іноземних мов, а можна вивчити мову самостійно.

Отже, насамперед потрібно визначитися, яка мова будите вчити. На початковому етапі величезну допомогу можуть надати аудіо записи, відео перегляди. Чим частіше ви будите слухати або переглядати відео на іноземній мові, тим більше буде словниковий запас.

Не можна займатися вивченням мови від випадку до випадку, навчання повинно бути послідовним і систематичним.

Роблячи перші кроки у вивченні іноземної мови, не варто боятися робити помилки. Адже не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

Повне занурення в вивчення іноземної мови допоможе вам швидко вивчити його. Під повним зануренням треба розуміти наступне: будинки читаємо книги на іноземній мові, в дорозі на роботу слухаємо аудіозапис, якщо на роботі є можливість потренуватися в розмовній мові, то і її втрачати не потрібно.

Якщо ж такої можливості немає, то можна скористатися інтернетом. Лінгвісти рекомендують різні ресурси для вивчення іноземної мови, яких величезна кількість в інтернеті. Вибір залишається за вами.

Для того, щоб навчитися правильно говорити іноземною мовою обов’язково повинна бути практика. Якщо в вивчення не буде зворотного зв’язку, то ви можете подумати, що досягли досконалості, але, на жаль, це не так. Поруч повинен бути носій тієї мови, який ви вивчаєте. При постановці фрази, вимова слів, він може вас поправити. Не можна це сприймати в штики, за рахунок спілкування, виправлення помилок, ви навчитеся правильно говорити і отримаєте гарне вимова.

Обов’язково вимагайте ту людину, яка з вами розмовляє іноземною мовою давати вашій мові оцінку. З кожним разом ваша оцінка повинна зростати. Спочатку потрібно навчитися користуватися мовою, далі вже вивчати граматику. Вивчати граматику найкраще під наглядом фахівця в цій галузі. У міру вивчення мови приділяйте велику увагу прослуховування новин, для початківців рекомендовано читати книги для дітей на іноземній мові. Чи не знайомі слова можна дивитися в словнику.

За дослідженнями вчених людина може запам’ятати в день не більше 30 слів, п’ять з них це дієслова. Дієслова в іноземній мові в трьох часи. Навчаючи дієслова. Необхідно звертати увагу на їх відмінювання і час. Тому день у день, прагнучи до своєї мети, багаж знань буде збільшуватися. Слова необхідно вчити, враховуючи транскрипцію і відразу ж переклад. Транскрипція необхідна для правильної вимови слова. Не можна вчити слова в такий спосіб, спочатку все на букву а, потім на букву б. Вивчення слів повинно бути в розкид, не за алфавітом. При цьому слова треба вчити щодня, відпочинку бути не повинно. Іноземна мова ліні не прощає.

Найбільш цікавим способом вивчення є прослуховування і заучування пісень на мові, якою ви вчитеся. В історії є інформація про те, що за допомогою такого методу мову можна вивчить за 3 місяці, при цьому такий метод навчання не вимагає особливих зусиль. І приємно і корисно.

Чим більша кількість методів ви задієте при вивченні мови, тим швидше ви його вивчіть. Так при читанні тексту, необхідно його спробувати зрозуміти. Якщо ж в тексті залишилося, щось що вам не ясно вдавайтеся до словника. Ні в якому разі не можна користуватися онлайн перекладачем. Якщо текст був переведений НЕ вами, ви їм не перейнялися, то і вивчати таким методом мову безглуздо.

У разі практики, добре використовувати поїздку за кордон. Там ви зможете почути розмовну мову населення і почерпнути багато корисного для себе. Якщо можливість відвідин закордону відсутня, вдавшись до всіх раніше описаним радам, вас чекає успіх. Головне не лінуйтеся, підходите до занять системно, і іноземна мова швидко увійде у ваше життя.

18 Лютий 2016